Spółdzielnia mieszkaniowa Energetyk Rzeszów

iBOK

Ilość wolnych mieszkań: 0

Ilość wszystkich mieszkań: 56

Powierzchnia obiektu: 2734.44 m2

Ilość miejsc parkingowych: 24

Lokalizacja: osiedle usytuowane jest w bardzo wygodnym miejscu w centrum miasta i znajduje się przy Alei Niepodległości i ulicy Zagłoby.

Dojazd: aby dojechać na osiedle najlepiej skorzystać z Alei Rejtana.

Ilość mieszkań: blok przy Alei Niepodległości 5 mieści 56 mieszkań, a na całym osiedlu znajdują się cztery budynki.

Zasiedlenie mieszkań: Do budynków mieszkańcy wprowadzali się w latach 2001-2011.

Mieszkania: mieszkania mają powierzchnię między 36 a 77 m2.

Opis budynków, mieszkań: wysokość poszczególnych budynków sięga dziewięciu kondygnacji; część z nich to szkielet żelbetonowy a pozostała część jest ceramiczno-warstwowa. Znakiem szczególnym jest również nowoczesna bryła o dużym zróżnicowaniu architektonicznym. Trzy budynki posiadają dodatkowo podziemne garaże, które zostały przygotowane również dla osób niepełnosprawnych. Poza tym pojawiają się w nich także lokale przeznaczone do wykorzystania przez firmy usługowe.
Część budynków posiada zielone tarasy, które znajdują się na poziomie stropodachów.
Natomiast w przypadku budynków, które powstały w latach 2009 i 2011 tarasy zielone pojawiają się na poziomie stropu, który znajduje się nad parterem. Dostęp do nich umożliwiony jest z mieszkań na pierwszym piętrze.
Perełką architektoniczną nazwać można z pewnością budynek, który ulokowany jest przy ulicy Zagłoby 8. Na miano to zasłużył między innymi dzięki swojemu zróżnicowaniu wysokościowemu. Jego północno-zachodnie skrzydło wybudowane zostało na wzór kamienicy o dachu wielospadowym.
Dodatkową atrakcją dla dzieci jest przygotowany specjalnie dla nich ogrodzony prac zabaw.

Napisz do nas