strona główna » Inwestycje » Zrealizowane »

Rzeszów, Lwowska 98D (6)

strefa mieszkańców
Rzeszów, Lwowska 98D (6)
Rzeszów, Lwowska 98D (6)
Powierznia obiektu:
3.190,91
Ilość wolnych mieszkań:
0
Ilość wszystkich mieszkań:
29
Ilość miejsc parkingowych:
18
Lokalizacja
Szkoła

Sklep spozywczy

0

Apteka

0

Przystanek autobusowy

0

Plac zabaw

Kościół

Opis inwestycji

Lokalizacja: osiedle usytuowane jest po wschodniej stronie ul. Królowej Marysieńki oraz na południe od ulicy Lwowskiej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Natomiast budynek położony jest w południowo - wschodniej częsci osiedla w bezpośdernim sąsiedztwie budynku wielorodzinnego 98 C - od strony zachodniej, oraz terenów niezebudowanych - od strony wschodniej.

Dojazd: ulicą Lwowską, wjazd na osiedle z drogi A-4 w prawo, przed dawnym budynkiem młyna w ulicę Królowej Marysieńki.

Ilość mieszkań: 29

Zasiedlenie mieszkań: mieszkania przekazane zostaną w styczniu 2015 r.

Mieszkania: od 29 do 59 m2.

Opis budynków, mieszkań: Budynek nr 6 - Lwowska 98D został utrzymany w formie i charakterze architekronicznym budynków mieszkalnych wielorodzinnych, zlokalizowanych w granicach Osiedla Wilkowyja - Młyn. Budynek zaprojektowano na rzucie prostokąta wzdłóż osi półnoć - południe. Ze względu na ukształtowanie działki, rzut budynku dostosowano do obowiązującej linii zabudowy zmieniając jego szerokość w częsci południowej.

Na poziomie piwnic znajdować się bedą komórki lokatorskie dla wszystkich mieszkań - dostępne przez klatki schodowe oraz windy, 10 miejsc postojowych w garażu wielostanowiskowym oraz 8  indywidualnych garaży. Dojazd do garaży przewidziany został od srtony zachodniej. Częśc parteru do strony północnej przeznaczona została na lakal użytkowy, natomiast od południa na lokale miezkalne. Piętra I, II oraz III w całości zostały przeznaczone na mieszkania - dostępne z dwóch klatek schodowychoraz windę. Dla każdego mieszkania zaprojektowano balkon lub loggie dostepne z pokoju dziennego. 

Więcej