strona główna » Inwestycje » Zrealizowane »

Rzeszów, Lwowska 98 C

strefa mieszkańców
Rzeszów, Lwowska 98 C
Rzeszów, Lwowska 98 C
Powierznia obiektu:
3715,93
Ilość wolnych mieszkań:
0
Ilość wszystkich mieszkań:
76
Ilość miejsc parkingowych:
45
Lokalizacja
W pobliżu:
Szkoła

Sklep spozywczy

0

Apteka

0

Przystanek autobusowy

0

Plac zabaw

30m

Kościół

Opis inwestycji

Miejsca postojowe: zobacz plan parkingu oraz listę wolnych miejsc, które można nabyć.

Lokalizacja: osiedle usytuowane jest po wschodniej stronie ul. Królowej Marysieńki oraz na południe od ulicy Lwowskiej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie.

Dojazd: ulicą Lwowską, wjazd na osiedle z drogi A-4 w prawo, przed dawnym budynkiem młyna w ulicę Królowej Marysieńki.

Ilość mieszkań: oddano do użytkowania 4 budynki wielorodzinne o 176 lokalach mieszkalnych. Aktualnie w budowie jest budynek o 76 mieszkaniach, zakończenie budowy - maj 2013 roku.

Zasiedlenie mieszkań: lata 2007 – 2011.

Mieszkania: od 37 do 80 m2.

Opis budynków, mieszkań: Wszystkie zrealizowane obiekty to budynki mieszkalne wielorodzinne, czterokondygnacyjne wznoszone w zabudowie osiedlowej wielorodzinnej wraz z kompleksem wypoczynkowo-rekreacyjnym. Bryły budynków o zróżnicowanych kształtach z wielospadowymi dachami krytymi blachodachówką w kolorze ceglastym. Elewacja budynku: tynk barwiony akrylowy cienkowarstwowy. Mieszkania: tynk kat. III, drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, mieszkania z piecem dwufunkcyjnym, balkony wyłożone płytkami w nowo realizowanych budynkach – piwnice wyłożone płytkami w cenie mieszkania.
Przy ciągach jezdnych zlokalizowane są stanowiska postojowe dla samochodów osobowych. Drogę dojazdową wykonano z nawierzchni asfaltowej, parkingi z płyt ażurowych. Wewnątrz zabudowy mieszkaniowej znajdują się tereny rekreacyjne. Tworzą je spacerowe trakty piesze z ławeczkami, place zabaw dla dzieci, tereny zieleni z krzewostanem.

Więcej