strona główna » Inwestycje » Zrealizowane »

Rzeszów, Lwowska 98 A

strefa mieszkańców
Rzeszów, Lwowska 98 A
Rzeszów, Lwowska 98 A
Powierznia obiektu:
2129,9
Ilość wolnych mieszkań:
0
Ilość wszystkich mieszkań:
40
Ilość miejsc parkingowych:
4
Lokalizacja
W pobliżu:
Szkoła

Sklep spozywczy

0

Apteka

0

Przystanek autobusowy

0

Plac zabaw

30m

Kościół

Opis inwestycji

Lokalizacja: na usytuowanie osiedla wybrano tereny znajdujące się w kierunku wschodnim od ul. Królowej Marysieńki oraz południowym od ul. Lwowskiej.

Dojazd: Na osiedle wjechać można skręcając w prawo z drogi A-4

Ilość mieszkań: na osiedlu ukończono już cztery budynki, piąty jest w fazie budowy – w obiekcie 98A mamy 40 lokali mieszkalnych.

Zasiedlenie mieszkań: mieszkania zyskały lokatorów między 2007 a 2011 rokiem.

Mieszkania: metraż jest zróżnicowany i obejmuje lokale od 39 do 80 m2.

Opis budynków, mieszkań: Osiedle zostało stworzone z myślą o budynkach wielorodzinnych. Ich wysokość sięga czterech pięter i powstawały wspólnie z kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym. Obiekty odznaczają się różnorodnymi kształtami. Wszystkie mają wielospadowe dachy, do pokrycia których wykorzystano ceglastą blachodachowkę. Akrylowy, barwiony tynk cienkowarstwowy tworzy elewację budynków. W mieszkaniach wykorzystano tynk III kategorii. Na balkonach umieszczono płytki, które znajdują się również w piwnicach nowych obiektów. Istotną rolę pełnią drzwi antywłamaniowe i dwu funkcyjne piecie.
Mieszkańcy mogą korzystać z wyłożonych płytami ażurowymi miejsc postojowych dla samochodów oraz z wygodnej asfaltowej drogi dojazdowej. Mieszkańcy bardzo chwalą sobie również obszary rekreacyjne, na których korzystać można ze ścieżek spacerowych, placu zabaw oraz ławek.

Więcej