strona główna » Inwestycje » Zrealizowane »

Rzeszów, Lwowska 96 A

strefa mieszkańców
Rzeszów, Lwowska 96 A
Rzeszów, Lwowska 96 A
Powierznia obiektu:
3004,94
Ilość wolnych mieszkań:
0
Ilość wszystkich mieszkań:
52
Ilość miejsc parkingowych:
0
Lokalizacja
Szkoła

Sklep spozywczy

0

Apteka

0

Przystanek autobusowy

0

Plac zabaw

Kościół

Opis inwestycji

Lokalizacja: budynki znajdują się na osiedlu Wilkowyja i znaleźć można je na wschód od ul. Królowej Marysieńki oraz na południe od ul. Lwowskiej.

Dojazd: na osiedle wjechać można z drogi A-4 kierując się w prawą stronę, w okolicach byłego młyna należy skręcić w ul. Królowej Marysieńki

Ilość mieszkań: na osiedlu znajdują się dotychczas cztery budynki, a kolejny jest w budowie, w obiekcie nr 96A znajdują się 52 mieszkania.

Zasiedlenie mieszkań: przeprowadzka lokatorów do mieszkań nastąpiła w latach 2007-2011.

Mieszkania: wielkość lokali rozpoczyna się na 37 m a kończy się na 80m2.

Opis budynków, mieszkań: na osiedlu znajdują się jedynie budynki wielorodzinne. Wszystkie składają się z czterech kondygnacji i powstały równolegle z kompleksem przeznaczonym do relaksu i wypoczynku. Budynki charakteryzują się bardzo zróżnicowanymi bryłami i posiadają wielospadowe dachy przykryte ceglastą blachodachówką. Elewacja budynku została wykonana barwionym, cienkowarstwowym tynkiem akrylowym. W mieszkaniach zastosowano tynk III kategorii, antywłamaniowe drzwi, a także dwu funkcyjne piece. Na balkonach znajdują się płytki, a w nowych budynkach pojawiają się piwnice również wyłożone płytkami, co zostało wliczone w cenę mieszkania.
W okolicach drogi umieszczone są miejsca parkingowe z płyt ażurowych. Dojazd możliwy jest dzięki asfaltowej drodze. W obrębie budynków mieszkalnych zlokalizowano tereny rekreacyjne, na które składają się ścieżki spacerowe, ławki, place zabaw oraz piękne obszary zielone.

Więcej