strona główna » Inwestycje » Zrealizowane »

Boguchwała, Tkaczowa 169 G

strefa mieszkańców
Boguchwała, Tkaczowa 169 G
Boguchwała, Tkaczowa 169 G
Powierznia obiektu:
1600,31
Ilość wolnych mieszkań:
0
Ilość wszystkich mieszkań:
31
Ilość miejsc parkingowych:
0
Lokalizacja
W pobliżu:
Szkoła

Sklep spozywczy

0

Apteka

0

Przystanek autobusowy

0

Plac zabaw

30m

Kościół

Opis inwestycji

Lokalizacja: na powstanie osiedla wybrano centrum Boguchwały, budynki znajdują się w okolicach ulic Tkaczowa i Przemysłowa.

Dojazd: najwygodniejszy sposób dojazdu na osiedle stanowi droga publiczna nr 9.

Ilość mieszkań: w budynku nr 169G powstało 31 lokali mieszkalnych, są one częścią większego osiedla składającego się z siedmiu obiektów.

Zasiedlenie mieszkań: do mieszkań znajdujących się w nowych budynkach lokatorzy wprowadzali się na przestrzeni lat 2006-2008.

Mieszkania: mieszkania znajdujące się na osiedlu mają od 39 do 60 m2.

Opis budynków, mieszkań: Na osiedlu powstało siedem budynków – trzy z nich są zupełnie nowe, cztery wybudowane były w latach 80-tych.
Czteropiętrowe budynki sprzed kilkudziesięciu lat wykorzystują technologię wielkopłytową. Ponadto jakiś czas temu zostały wyremontowane i ocieplone, a także pokryte cienko-warstwową wyprawą z akrylowego tynku.
Budynki, które wybudowano w latach 2006-2008 to obiekty posiadające trzy klatki i pięć pięter. Ostatnie z nich zajmują mieszkania dwupoziomowe o charakterze poddasza. Posiadają one dachy o dwóch spadach, na których znajduje się dachówka bitumiczna o czerwonym kolorze w systemie „Tegola”. Dookoła obiektów mieszkalnych lokatorzy mogą korzystać z dużego terenu zieleni, wszystkie dzieci zapraszamy na plac zabaw. Ponadto osiedle spełnia wymagania sprawiające, że bez problemu mogą poruszać się po nim osoby niepełnosprawne.
Osiedle otoczone jest ochrona konserwatorską.

Więcej